WAAR Alkmaar

Houttil 48
1811 JN Alkmaar
Telefoon: 072-3030080
E-mail: alkmaar@ditiswaar.nl
Maandag: 13.00 – 17.30
Dinsdag: 10.00 – 17.30
Woensdag: 10.00 – 17.30
Donderdag 10.00 – 21.00
Vrijdag 10.00 – 17:30
Zaterdag 10.00 – 17.00
Zondag 12.00 – 17.00

WAAR Amsterdam Haarlemmerdijk

Haarlemmerdijk 57
1013 KB Amsterdam
Telefoon: 020-3033939
E-mail: amsterdam-haarlemmerdijk@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag 10.00 – 18.00
Vrijdag 10.00 – 18.00
Zaterdag 10.00 – 18.00
Zondag 12.00 – 17.00

WAAR Amsterdam Middenweg

Middenweg 31-BG
1098 AB Amsterdam
Telefoon: 020-2386961
E-mail: amsterdam-middenweg@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 17.30
Dinsdag: 10.00 – 17.30
Woensdag: 10.00 – 17.30
Donderdag 10.00 – 17.30
Vrijdag 10.00 – 17.30
Zaterdag 10.00 – 17.00
Zondag 10.00 – 17.00

WAAR Arnhem

Brouwersplein 11
6811 BL Arnhem
Telefoon: 026-3554288
E-mail: arnhem@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.30
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Arnhem CS

Stationsplein 161
6811 KL Arnhem
Telefoon: 026-3033335
E-mail: arnhem@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 19.00
Dinsdag: 10.00 – 19.00
Woensdag: 10.00 – 19.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 19.00
Zaterdag: 10.00 – 19.00
Zondag: 13.00 – 17.00

WAAR Apeldoorn

Marktstraat 1a/b
7311 LH Apeldoorn
Telefoon: 055-3034305
E-mail: apeldoorn@ditiswaar.nl
Maandag: 10.00 – 17.30 uur
Dinsdag: 09.00 – 17.30 uur
Woensdag: 09.00 – 17.30 uur
Donderdag: 09.00 – 21.00 uur
Vrijdag: 09.00 – 17.30 uur
Zaterdag: 09.00 – 17.30 uur
Zondag (eerste en laatste zondag van de maand) 12.00 – 17.00 uur

WAAR Den Bosch

Vughterstraat 40
5211 GJ Den Bosch
Telefoon: 073 – 3030446
E-mail: denbosch@ditiswaar.nl
Maandag: 13.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 20.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Den Haag

Fahrenheitstraat 496
2561 DH Den Haag
Telefoon: 0702050268
E-mail: denhaag@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 17.30
Dinsdag: 10.00 – 17.30
Woensdag: 10.00 – 17.30
Donderdag: 10.00– 17.30
Vrijdag : 10.00 – 20.00
Zaterdag: 10.00 – 17.30
Zondag: Gesloten

WAAR Deventer

Lange Bischopstraat 35
7411 KH Deventer
Telefoon: 0570 745079
E-mail: deventer@ditiswaar.nl
Maandag : 13.00 – 17.30 uur
Dinsdag: 09.30 – 17.30 uur
Woensdag: 09.30 – 17.30 uur
Donderdag: 09.30 – 21.00 uur
Vrijdag: 09.30 – 17.30 uur
Zaterdag: 09.30 – 17.30 uur
Zondag: Gesloten

WAAR Enschede

Langestraat 19a
7511 HA Enschede
Telefoon: 053-3030011
E-mail: enschede@ditiswaar.nl
Maandag: 13.00 – 17.30
Dinsdag: 10.00 – 17.30
Woensdag: 10.00 – 17.30
Donderdag: 10.00 – 20.00
Vrijdag: 10.00 – 17.30
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: (eerste en laatste zondag van de maand) 12.00 – 17.00

WAAR Haarlem

Grote Houtstraat 130
2011 SV Haarlem
Telefoon: 023-5312433
E-mail: haarlem@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 17.30
Dinsdag: 10.00 – 17.30
Woensdag: 10.00 – 17.30
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 17.30
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Leiden

Haarlemmerstraat 53a
2312 DK Leiden
Telefoon: 071-5147907
E-mail: leiden@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Nijmegen

Ziekerstraat 27
6511 LD Nijmegen
Telefoon: 024-3233390
E-mail: nijmegen@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 17.30
Dinsdag: 10.00 – 17.30
Woensdag: 10.00 – 17.30
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 17.30
Zaterdag: 10.00 – 17.30
Zondag: 13.00 – 17.00

WAAR Oud-Beijerland

Oostdijk 18-20
3261 KH Oud-Beijerland
Telefoon: 0186745059
E-mail: oud-beijerland@ditiswaar.nl
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 9.30 – 17.30
Woensdag: 9.30 – 17.30
Donderdag: 9.30 – 17.30
Vrijdag: 9.30 – 21.00
Zaterdag: 9.30 – 17.00
Zondag: Gesloten

WAAR Oosterhout

Keiweg 4
4901 JA Oosterhout
Telefoon: 0162748764
E-mail: oosterhout@ditiswaar.nl
Maandag: Gesloten
Dinsdag: Gesloten
Woensdag: Gesloten
Donderdag: 10.00 – 17.30
Vrijdag: 10.00 – 17.30
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: Gesloten

WAAR Roermond

Roersingelpassage 24
6041 EE Roermond
Telefoon: 0475256019
E-mail: roermond@ditiswaar.nl
Maandag: 13:00 – 18:00
Dinsdag: 10:00 – 18:00
Woensdag: 10:00 – 18:00
Donderdag: 10:00 – 18:00
Vrijdag: 10:00 – 18:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: 13:00 – 17:00

WAAR Tilburg

Juliana van Stolbergstraat 25
5038 AM Tilburg
Telefoon: 0133031823
E-mail: tilburg@ditiswaar.nl
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAARanders lunchroom

Juliana van Stolbergstraat 25
5038 AM Tilburg
Telefoon: 0133031823
E-mail: tilburg@ditiswaar.nl
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Uden

Galerij 10
5401GD Uden
Telefoon: 0412 763 737
E-mail: uden@ditiswaar.nl
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 10.00 – 17.30
Woensdag: 10.00 – 17.30
Donderdag: 10.00 – 17.30
Vrijdag: 10.00-20.30
Zaterdag: 10.00-17.00
Zondag: 12.00-17.00 (laatste zondag van de maand)

WAAR Utrecht

Lijnmarkt 21
3511 KE Utrecht
Telefoon: 030-2317731
E-mail: utrecht@ditiswaar.nl
Maandag: 13.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 18.00
Woensdag: 10.00 – 18.00
Donderdag: 10.00 – 21.00
Vrijdag: 10.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Zutphen

Korte Beukerstraat 14
7201 KP Zutphen
Telefoon: 0575743013
E-mail: zutphen@ditiswaar.nl
Maandag: 13.00 – 17.30
Dinsdag: 09.30 – 17.30
Woensdag: 09.30 – 17.30
Donderdag: 09.30 – 17.30
Vrijdag: 09.30 – 17.30
Zaterdag: 09.30 – 17.30
Zondag: 12.00 – 17.00 (Laatste zondag van de maand)