WAAR Alkmaar

Houttil 48
1811 JN Alkmaar
Telefoon: 072-3030080
E-mail: alkmaar@ditiswaar.nl
Gratis bezorging binnen Alkmaar. Bestellen kan via email, pb of bel naar 0723030080. Betaling gaat via Tikkie.
Maandag: gesloten
Dinsdag: 12.00 – 17.00
Woensdag: 12.00 – 17.00
Donderdag 12.00 – 17.00
Vrijdag 12.00 – 17.00
Zaterdag 12.00 – 17.00
Zondag 13.00 – 17.00

WAAR Amsterdam Haarlemmerdijk

Haarlemmerdijk 57
1013 KB Amsterdam
Telefoon: 020-3033939
E-mail: amsterdam-haarlemmerdijk@ditiswaar.nl
Maandag: gesloten
Dinsdag: 11.00 – 17.30
Woensdag: 11.00 – 17.30
Donderdag: 11.00 – 17.30
Vrijdag: 11.00 – 17.30
Zaterdag: 11.00 – 17.30
Zondag: 12.00 – 17.00 (31 mei gesloten)

WAAR Amsterdam van Woustraat

Van Woustraat 53
1074 AC Amsterdam
E-mail: amsterdam-vanwoustraat@ditiswaar.nl
Maandag: 12:00 – 16.00
Dinsdag: 12:00 – 16.00
Woensdag: 12:00 – 16.00
Donderdag 12:00 – 16.00
Vrijdag 12:00 – 16.00
Zaterdag 12:00 – 16.00
Zondag 12:00 – 16.00

WAAR Arnhem

Brouwersplein 11
6811 BL Arnhem
Telefoon: 026-3554288
E-mail: arnhem@ditiswaar.nl
Maandag: gesloten
Dinsdag: gesloten
Woensdag: 12.00 – 17.00
Donderdag: 12.00 – 17.00
Vrijdag: 12.00 – 17.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: gesloten

WAAR Arnhem CS

Stationsplein 161
6811 KL Arnhem
Telefoon: 026-3033335
E-mail: arnhemcs@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 18.00
Dinsdag: 10.00 – 19.00
Woensdag: 10.00 – 19.00
Donderdag: 10.00 – 19.00
Vrijdag: 10.00 – 21.00
Zaterdag: 10.00 – 19.00
Zondag: 12.00 – 18.00

WAAR Apeldoorn

Marktstraat 1a/b
7311 LH Apeldoorn
Telefoon: 055-3034305
E-mail: apeldoorn@ditiswaar.nl
Gratis bezorging in de gemeente Apeldoorn. Geef je bestelling door via apeldoorn@ditiswaar.nl
Maandag: 12:00 – 17.30
Dinsdag: 10:00 – 17.30
Woensdag: 10:00 – 17.30
Donderdag: 10:00 – 21.00
Vrijdag: 10:00 – 17.30
Zaterdag 10:00 – 17.30
Zondag: 12:00 – 17.00

WAAR Bergen op Zoom

Zuivelstraat 27
4611 PE Bergen op Zoom
E-mail: bergenopzoom@ditiswaar.nl
Gratis bezorging op de fiets binnen Bergen op Zoom. Bestellen via email.
Maandag: gesloten
Dinsdag: 13:00 – 17.00
Woensdag: 13:00 – 17.00
Donderdag: 13:00 – 17.00
Vrijdag: 13:00 – 17.00
Zaterdag: 13:00 – 17.00
Zondag: gesloten

WAAR Breda

Houtmarkt 45
4811 JC Breda
076-3020000
E-mail: breda@ditiswaar.nl
Maandag: 13.00 – 18.00
Dinsdag: 13.00 – 18.00
Woensdag: 13.00 – 18.00
Donderdag: 13.00 – 18.00
Vrijdag: 13.00 – 18.00
Zaterdag: 13.00 – 17.00
Zondag: 13.00 – 17.00

WAAR Delft

Voldersgracht 19
2611 EV Delft
Telefoon: 015 – 2061512
E-mail: delft@ditiswaar.nl
Gratis bezorging in Delft bij bestellingen boven de 20 euro.
Bestellen via email.
Maandag: gesloten
Dinsdag: gesloten
Woensdag: 12.00 – 17.00
Donderdag: 12.00 – 17.00
Vrijdag: 12.00 – 17.00
Zaterdag: 12.00 – 17.00
Zondag: gesloten

WAAR Den Bosch

Vughterstraat 40
5211 GJ Den Bosch
Telefoon: 073 – 3030446
E-mail: denbosch@ditiswaar.nl
Maandag: gesloten
Dinsdag: 12.00 – 17.00
Woensdag: 12.00 – 17.00
Donderdag: 12.00 – 17.00
Vrijdag: 12.00 – 17.00
Zaterdag: 12.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Den Haag

Fahrenheitstraat 496
2561 DH Den Haag
Telefoon: 0702050268
E-mail: denhaag@ditiswaar.nl
Maandag: gesloten
Dinsdag: 11.00 – 17.00
Woensdag: 11.00 – 17.00
Donderdag: 11.00– 17.00
Vrijdag : 11.00 – 17.00
Zaterdag: 11.00 – 17.00
Zondag: Gesloten

WAAR Deventer

Lange Bischopstraat 35
7411 KH Deventer
Telefoon: 0570 745079
E-mail: deventer@ditiswaar.nl
Maandag : 13.00 – 17.30
Dinsdag: 09.30 – 17.30
Woensdag: 09.30 – 17.30
Donderdag: 09.30 – 21.00
Vrijdag: 09.30 – 17.30
Zaterdag: 09.30 – 17.30
Zondag: Gesloten

WAAR Eindhoven

Vrijstraat 6
5611 AV Eindhoven
Telefoon: 040-3040210
E-mail: eindhoven@ditiswaar.nl
Gratis bezorging in gemeente Eindhoven.
Bestellen via email.
Maandag: 13.00 – 18.00
Dinsdag: 13.00 – 18.00
Woensdag: 13.00 – 18.00
Donderdag: 13.00 – 18.00
Vrijdag: 13.00 – 18.00
Zaterdag: 10.00 – 17.00
Zondag: 13.00 – 17.00

WAAR Enschede

Langestraat 19a
7511 HA Enschede
Telefoon: 053-3030011
E-mail: enschede@ditiswaar.nl
Gratis bezorging op de fiets in Enschede en Lonneker.
Bestellen via email.
Maandag: gesloten
Dinsdag: 13.00 – 17.00
Woensdag: 13.00 – 17.00
Donderdag: 13.00 – 17.00
Vrijdag: 13.00 – 17.00
Zaterdag: 13.00 – 17.00
Zondag: gesloten

WAAR Groningen

Vismarkt 14
9711 KS Groningen
Telefoon: 050-3070003
E-mail: groningen@ditiswaar.nl
Maandag: 12.30 – 18.00
Dinsdag: 11.00 – 18.00
Woensdag: 11.00 – 18.00
Donderdag: 11.00– 18.00
Vrijdag : 11.00 – 18.00
Zaterdag: 11.00 – 17.30
Zondag: 12.30 – 17.30

WAAR Haarlem

Grote Houtstraat 130
2011 SV Haarlem
Telefoon: 023-5312433
E-mail: haarlem@ditiswaar.nl
Maandag: 12:00 – 16.00
Dinsdag: 12:00 – 16.00
Woensdag: 12:00 – 16.00
Donderdag 12:00 – 16.00
Vrijdag 12:00 – 16.00
Zaterdag 12:00 – 16.00
Zondag 12:00 – 16.00

WAAR Leiden

Haarlemmerstraat 53a
2312 DK Leiden
Telefoon: 071-5147907
E-mail: leiden@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 17.00
Dinsdag: 12.00 – 17.00
Woensdag: 12.00 – 17.00
Donderdag: 12.00 – 17.00
Vrijdag: 12.00 – 17.00
Zaterdag: 11.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Middelburg

Korte Delft 2
4331 AT Middelburg
Telefoon: 0118-746100
E-mail: middelburg@ditiswaar.nl
Gratis bezorging in Middelburg. Bestellen via email of Facebook chat.
Maandag: gesloten
Dinsdag: 13.00 – 17.00
Woensdag: 13.00 – 17.00
Donderdag: 13.00 – 17.00
Vrijdag: 13.00 – 17.00
Zaterdag: 12.00 – 17.00
Zondag: gesloten

WAAR Nijmegen

WAAR Nijmegen verhuist naar een nieuwe locatie in de buurt.

Volg ons op social media dan ben je als eerste op de hoogte van de nieuwe locatie.

WAAR Oud-Beijerland

Oostdijk 18-20
3261 KH Oud-Beijerland
Telefoon: 0186745059
E-mail: oud-beijerland@ditiswaar.nl
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 9.30 – 17.30
Woensdag: 9.30 – 17.30
Donderdag: 9.30 – 17.30
Vrijdag: 9.30 – 17.30
Zaterdag: 9.30 – 17.00
Zondag: Gesloten

WAAR Roermond

Roersingelpassage 24
6041 EE Roermond
Telefoon: 0475256019
E-mail: roermond@ditiswaar.nl
Gratis bezorging in Roermond, Melick en Horn. Daarbuiten bezorgkosten in overleg. Bestellen via roermond@ditiswaar.nl
Maandag: gesloten
Dinsdag: 12:00 – 17:00
Woensdag: 12:00 – 17:00
Donderdag: 12:00 – 17:00
Vrijdag: 12:00 – 17:00
Zaterdag: 12:00 – 17:00
Zondag: gesloten

WAAR Uden

Galerij 10
5401GD Uden
Telefoon: 06-49337664
E-mail: uden@ditiswaar.nl
Onze winkel in Uden is helaas gesloten. Dank voor het trouwe bezoek al die jaren!

Je favoriete producten kun je nog steeds online bestellen op WAARenhuis.

WAAR Tilburg

Heuvelstraat 93
5038 AC Tilburg
Telefoon: 013-3040001
E-mail: tilburg@ditiswaar.nl
Maandag: gesloten
Dinsdag: gesloten
Woensdag: 12.00 – 17.00
Donderdag: 12.00 – 17.00
Vrijdag: 12.00 – 17.00
Zaterdag: 12.00 – 17.00
Zondag: gesloten

WAAR Utrecht

Lijnmarkt 21
3511 KE Utrecht
Telefoon: 030-2317731
E-mail: utrecht@ditiswaar.nl
Maandag: 12.00 – 17.00
Dinsdag: 12.00 – 17.00
Woensdag: 12.00 – 17.00
Donderdag: 12.00 – 17.00
Vrijdag: 12.00 – 17.00
Zaterdag: 12.00 – 17.00
Zondag: 12.00 – 17.00

WAAR Zutphen

Korte Beukerstraat 14
7201 KP Zutphen
Telefoon: 0575-743013
E-mail: zutphen@ditiswaar.nl
Gratis bezorging in Zutphen, Warnsveld, Eerfde en Apeldoorn.
Anders via fietskoeriers voor € 6,25.
Maandag: 13.00 – 16.30
Dinsdag: 10.00 – 16.30
Woensdag: 10.00 – 16.30
Donderdag: 10.00 – 16.30
Vrijdag: 10.00 – 16.30
Zaterdag: 10.00 – 16.30
Zondag: gesloten